Praca: Brygadzista operator - montażysta barier

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Brygadzista operator - montażysta barier
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0100
OBOWIĄZKI:
Montaż barier w pasie drogowym na terenie całego Kraju, obsługa maszyn typu : wibromłot, sprężarka przewoźna, żuraw przewoźny HDS i elektronarzędzia, współpraca z pracownikami brygady w zakresie montażu barier
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe bez kierunku kształcenia. Prawo jazdy kat B mile widziane prawo jazdy kat C, predyspozycje manualne do obsługi urządzeń technicznych (istnieje możliwość przeszkolenia), komunikatywność , mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem , gotowość do pracy w delegacji ( od poniedziałku do piątku), praca na terenie całego Kraju (pracodawca zapewnia zakwaterowanie, dojazd i jeden posiłek), jedna zmiana w godz. od 7-15, umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością pracy stałej. Wynagrodzenie od 4000 zł brutto do 6000 zł brutto. CV można składać na adres email danielstalmb@gmail.com

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni