Praca: Brukarz (i)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Brukarz (i)
Miejsce pracy: Ładna
Numer: StPr/21/3975
OBOWIĄZKI:
wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej, wykonywanie nawierzchni brukowej, wykańczanie nawierzchni brukowej, organizowanie stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Prace interwencyjne - 50+ - uzupełnienie stanowiska po okresie refundacjiWymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, staż pracy w zawodzie brukarz lub pomocnik brukarza - mile widziany, mile widziane prawo jazdy kat. B (mile widziane kat. C).Rodzaj prac: wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej, wykonywanie nawierzchni brukowej, wykańczanie nawierzchni brukowej, organizowanie stanowiska pracyPraca na terenie gminy Tarnów, powiatu tarnowskiego w godzinach: 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku. Wynagrodzenie 2800,00 zł brutto.

Miejsce pracy:

Ładna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie