Praca: Automatyk / Pomiarowiec

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Automatyk / Pomiarowiec

Miejsce pracy: Tarnów

Zadania:
  • Prowadzenie prac rozruchowych, serwisowych, pomiarowych układów automatyki przemysłowej
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (automatyka, elektrotechnika, elektroenergetyka)
  • Znajomość systemów sterowania i automatyki przemysłowej
  • Doświadczenie w pomiarach instalacji elektrycznych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP do1 kV
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
  • Dyspozycyjność
Mile widziane:
  • Doświadczenie w serwisowaniu układów automatyki przemysłowej
  • Wiedza w zakresie programowania sterowników PLC
  • Wiedza w zakresie metrologii
Oferujemy:
  • Stałą i ciekawą pracę w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.