Praca: Automatyk (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Automatyk (o)
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/21/3691
OBOWIĄZKI:
- przeglądy, regulacja i dostrajanie maszyn pod względem automatyki- utrzymanie maszyn w ruchu w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego,- elektryczne i mechaniczne naprawy maszyn
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie mile widziane min. średnie (kierunkowe), mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia typu E, gotowość do pracy na dwie zmiany, chęć do rozwoju i podejmowania nowych wyzwań. Praca w Żabnie na dwie zmiany od poniedziałku do piątku w godz. I zmiana od 7:00 do 15:00, II zmiana od 14:00 do 22:00, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie stałe 3 500,00 zł brutto do negocjacji (uzależnione od posiadanych kwalifikacji) wraz z atrakcyjnym systemem premiowym, ubezpieczenie grupowe oraz prywatna opieka medyczna. Kontakt: Dalian Talent Sp. z o.o. ul. Jana 19, 33-240 Żabno, osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o przesłanie swojego CV + wraz z zaznaczeniem stanowiska na adres e-mail: rekrutacja@daliantalent.com lub dostarczenie CV osobiście do siedziby firmy.

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie