Praca: Asystentka biura ds. technicznych (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Asystentka biura ds. technicznych (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0295
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie biura, przyjmowanie i wysyłanie poczty;Pomoc w koordynacji bieżących spraw administracyjnych biura budowy;Sortowanie, porządkowanie oraz archiwizacja dokumentów;Pomoc przy przygotowaniu zestawień, raportów wymaganych przez przełożonego;Sporządzanie przedmiarów, weryfikacje obmiarów;Wsparcie w przygotowywaniu ofert, opisów technicznych, specyfikacji produktów i dokumentacji przetargowej;Obsługa urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne; doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane; znajomość j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym; bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook); mile widziana znajomość programów CAD oraz kosztorysowych; bardzo dobra organizacja pracy własnej; nastawienie na współpracę i sprawną komunikację w zespole; otwartość na nowe zadania, ludzi, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00 lub 8.00-16.00; wynagrodzenie od 2 800 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: "TERMOIZOLACJA TARNÓW" K.SŁOMSKI I WSPÓLNICY SP.J., ul. Ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12C, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 577 396 714.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie