Praca: Asystent w dziale eksportu

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Asystent w dziale eksportu
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/21/0174
OBOWIĄZKI:
- obsłudze klientów w języku niemieckim i angielskim poprzez kontakty e-mailowe, telefoniczne- przygotowywanie i wysyłanie ofert, tłumaczenia- wystawianie faktur w programie Optima- sporządzanie prostych zestawień, raportów- rezerwacje noclegów krajowych i zagranicznych- obsługa dziennika korespondencji- bieżąca współpraca z innymi działami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

- wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów- znajomość języków obcych: angielski i niemiecki w stopniu komunikatywnym- znajomość programów MS Excel i MS Word- doskonała organizacja własnej pracy, dokładność- wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku