Praca: Asystent nauczyciela przedszkola (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Asystent nauczyciela przedszkola (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/23/0525
OBOWIĄZKI:
1. Pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków.2. Pomaganie dzieciom w czynnościach higienicznych.3. Pomaganie dzieciom w ubieraniu i rozbieraniu się.4. Nadzorowanie dzieci podczas odpoczynku.5. Wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć oraz pomaganie dzieciom, pod kierunkiem nauczyciela, podczas ich przeprowadzania.6. Porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych.7. Opiekowanie się dziećmi podczas zabaw, spacerów i wycieczek.8. Organizowanie miejsca pracy zgodnie z przepisami BHP i ochrony ppoż.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, osoba komunikatywna, lubiąca dzieci i posiadająca z nimi dobry kontakt, osoba posiadająca umiejętność planowania pracy i działania w zespole, niekaralność, mile widziany ukończony kurs asystenta. Praca w Tarnowie w godz. 09:00-17:00

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie