Praca: Asystent ds. produkcji (wn)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Asystent ds. produkcji (wn)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/2198
OBOWIĄZKI:
Opracowywanie graficzne tabliczek znamionowych dla produktów produkowanych oraz serwisowanych (dla motoreduktorów, reduktorów, silników elektrycznych). Przygotowanie, drukowanie oraz grawerowanie tabliczek znamionowych oraz kompletów etykiet znakowania oznaczeń produktów dla realizowanych zleceń produkcyjnych. Samodzielne oznaczanie produktów. Opracowywanie arkuszy kontroli jakości produkowanych oraz serwisowanych produktów. Archiwizowanie danych o produkcji i serwisie. Przygotowywanie i wydawanie zleceń produkcyjnych wg harmonogramów dziennych. Dokonywanie zakupów oraz rozliczanie materiałów pomocniczych dla serwisu i produkcji. Opracowywanie raportów i zestawień. Inne prace pomocnicze w procesie organizacji produkcji i serwisu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej zamieszkałej na terenie Miasta Tarnowa.Wymagania: umiejętność posługiwania się komputerem w zakresie: pakietu MS Office (w tym dobrze Word, Excel, poczta Outlook), programów graficznych, obsługi portali mediów społecznościowych (facebook itp), dokładność, sumienność, otwartość na zmiany, umiejętność pracy w zespole, sprawność umysłowa, wzrok wystarczający do pracy przy komputerze, sprawność manualna - bardzo dobra sprawność przynajmniej jednej ręki, niepełnosprawność ruchowa w stopniu umożliwiającym samodzielne poruszanie się, ewentualnie niedosłyszący. Praca w Tarnowie, od poniedziałku do piątku, na jedną zmianę, w godzinach od 6:30 do 14:30. Wynagrodzenie 3200 zł - 4200 zł (w zależności od kwalifikacji).

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 do 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie