Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/23/0102
OBOWIĄZKI:

Praca w Dziale Administracyjno-Księgowym polegająca na zapewnieniu pomocy i wsparcia Głównej Księgowej oraz w zakresie spraw kadrowych. Praca obejmuje sporządzanie pism, list obecności oraz rejestru wyjść służbowych, gromadzenie i selekcjonowanie dokumentów pod względem chronologii i rodzaju, kontrolowanie dowodów księgowych pod względem formalno-rachunkowym , ewidencjonowanie zadekretowanych dokumentów księgowych, sporządzanie dokumentacji kadrowo-płacowej, pomoc w przygotowaniu sprawozdań finansowych i statystycznych, prace pomocnicze związane z wysyłką, segregacją i rejestracją korespondencji, współpraca z pracownikami i działami bibliotecznymi

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w zakresie księgowości i administracji. 1/2 etatu. Praca w godz. 9.00-13.00. Oferta pracy w ramach umowy o zorganizowanie prac interwencyjnych, skierowana wyłącznie do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 745 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej