Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/22/0635
OBOWIĄZKI:
Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów, przygotowanie korespondencji z kontrahentami, urzędami, bankami, wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych, archiwizowanie dowodów księgowych, organizowanie stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie (mile widziane ekonomiczne), znajomość podstawowych zagadnień księgowych. Praca w godz. od 08.00 do 16.00. Oferta stażu w ramach programu PO WER (VI) "Młodzi i Aktywni" - skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska, do 30 roku życia

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej