Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/21/1089
OBOWIĄZKI:
Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów, przygotowanie korespondencji z kontrahentami, urzędami, bankami, wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych, archiwizowanie dowodów księgowych, organizowanie stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: ekonomiczne
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie ekonomiczne, znajomość podstawowych zagadnień księgowych. Jedna zmiana, praca w godz. od 08.00 do 16.00. Oferta stażu w ramach program pn. "Aktywizacja zawodowa bezrobotnych w regionach wysokiego bezrobocia"

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej