Praca: Asystent / Asystentka ds. Marketingu

Branża fotowoltaiczna przeżywa obecnie niesamowity boom sprzedażowy.

W związku z prężnym i dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz stale rosnącym popytem rynkowym

Ogłaszamy dodatkową rekrutację na stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. Marketingu
Miejsce pracy: Tarnów

Poszukujemy osoby otwartej, komunikatywnej i kreatywnej.

Twoje zadania:
  • przygotowanie i publikacja treści na profilach w kanałach social media, moderowanie profili firmowych,
  • efektywna komunikacja z działami wspierającymi,
  • tworzenie strategii komunikacji i contentu na kanały social media,
  • operacyjna obsługa kanałów: Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Youtube,
  • dbanie o aktualizację strony internetowej,
  • śledzenie nowości i trendów w kanałach online,
  • koordynowanie dystrybucji i zamówień materiałów marketingowych.
Pasujesz do nas jeśli:
  • na bieżąco śledzisz trendy marketingowe w Internecie,
  • cechuje Cię komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,
  • masz łatwość tworzenia komunikatów marketingowych,
  • dbasz o szczegóły i sprawnie organizujesz swoją pracę.
Oferujemy
  • motywujący system wynagradzania oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet socjalny,
  • możliwość podwyższenia swoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • otwartą ścieżkę kariery i możliwość awansu.
Od kandydatów oczekujemy:
  • bardzo dobrej znajomości mediów społecznościowych (zwłaszcza LinkedIn, Youtube, Facebook, Instagram) pozwalającej na współprowadzenie kanałów firmowych,
  • samodzielności, bardzo wysokiej dokładności i staranności oraz dobrej organizacji pracy,
  • nienagannej znajomości języka polskiego,
  • umiejętności i chęci szybkiego uczenia się,