Praca: Asystent / Asystentka ds. HR

Ogłoszenie numer: 7067223, z dnia 2022-06-17

haer-recruitment jest agencją headhunterską specjalizującą się w branży retail & e-commerce. Przez niemal 20 lat istnienia pomogliśmyzbudować tysiącom osób karierę zawodową i możemy przyczynić się także do Twojego dalszego rozwoju. Zmiana pracy z nami minimalizuje stres związany z rekrutacją, doradzamy i wspieramy na każdym etapie procesu.Zapraszamy Cię do rozpoczęcia z nami kolejnego etapu swojej przygody zawodowej.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. HR

Miejsce pracy: Tarnów

Nr Ref.: Asyst.HR/ 2022

Opis stanowiska

  • wsparciem konsultantów w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze;
  • wyszukiwaniem odpowiednich kandydatów w wewnętrznych i zewnętrznych bazach danych oraz na portalach branżowych, pracowniczych;
  • wprowadzaniem CV kandydatów do bazy danych;
  • udziałem w rozmowach rekrutacyjnych z kandydatami;
  • nawiązywaniem kontaktu i budowaniem pozytywnej relacji z kandydatami;
  • redagowaniem i korektą ogłoszeń;
  • dbałością o dokładne i terminowe wprowadzanie informacji do bazy.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów;
  • chęci rozwoju zawodowego w obszarze rekrutacji;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • poczucie humoru i otwartość mile widziane.

Oferujemy

  • możliwość nauki i poszerzania własnej wiedzy;
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • bezproblemowe urlopy – doceniamy wagę wypoczynku!
  • udział w projektach rekrutacyjnych dla znanych, renomowanych firm.