Praca: Archiwista (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Archiwista (s)
Miejsce pracy: Tuchów
Numer: StPr/22/4118
OBOWIĄZKI:
gromadzenie i opisywanie dokumentacji medycznej i innej, skanowanie dokumentów, katalogowanie dokumentacji w formie papierowej, katalogowanie dokumentacji w formie elektronicznej, opieka nad zbiorami dokumentów, odszukiwanie dokumentów wg potrzeb
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Ofeta stażu AlgorytmWymagania: wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe lub kierunkowe, biegła obsługa urządzeń biurowych (skaner, drukarka), praca w Tuchowie od pon. - pt. na dwie zmiany w godz. 7.00-15.00, 10.00-18.00. Zakres obowiązków: gromadzenie i opisywanie dokumentacji medycznej i innej, skanowanie dokumentów, katalogowanie dokumentacji w formie papierowej, katalogowanie dokumentacji w formie elektronicznej, opieka nad zbiorami dokumentów, odszukiwanie dokumentów wg potrzeb.

Miejsce pracy:

Tuchów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie