Praca: Animator kultury (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Animator kultury (s)
Miejsce pracy: Tuchów
Numer: StPr/21/1197
OBOWIĄZKI:
pomoc przy organizacji i prowadzeniu zajęć i warsztatów dla dzieci i młodzieży, pomoc w organizacji i prowadzeniu współpracy ze stowarzyszeniami, grupami i zespołami amatorskiego ruchu artystycznego, pomoc przy prowadzeniu dokumentacji, przygotowywanie tekstów do informatorów, publikacji stron internetowych, przygotowanie tekstów i opracowań graficznych z zakresu działalności kulturalnej, redagowanie pism, redagowanie i korekta tekstów do lokalnej gazety, wydawnictw i str. Internetowej , pomoc w przygotowaniu i organizacji wydarzeń i imprez kulturalnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Staż będzie realizowany w ramach Małopolskiego Programu Regionalnego Konserwator realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w porozumieniu z urzędami pracy Województwa Małopolskiego, w tym z Powiatowym Urzędem Pracy w Tarnowie, finansowanego ze środków Funduszu Pracy, którego celem jest aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych, w szczególności kobiet i osób długotrwale bezrobotnych.Wymagania: wykształcenie wyższe, obsługa komputera w stopniu dobrym, dobra znajomość edytora tekstu i arkusza kalkulacyjnego, komunikatywność, obowiązkowość, dokładność, zaangażowanie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność szybkiego uczenia się. Praca w Tuchowie na dwie zmiany (również w soboty, niedziele i święta), w godz.: I zm. 8.00-16.00, II zm. 14.00-22.00. Zakres obowiązków: pomoc przy organizacji i prowadzeniu zajęć i warsztatów dla dzieci i młodzieży, pomoc w organizacji i prowadzeniu współpracy ze stowarzyszeniami, grupami i zespołami amatorskiego ruchu artystycznego, pomoc przy prowadzeniu dokumentacji, przygotowywanie tekstów do informatorów, publikacji stron internetowych, przygotowanie tekstów i opracowań graficznych z zakresu działalności kulturalnej, redagowanie pism, redagowanie i korekta tekstów do lokalnej gazety, wydawnictw i str. internetowej , pomoc w przygotowaniu i organizacji wydarzeń i imprez kulturalnych.

Miejsce pracy:

Tuchów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie