Praca: Analityk Operacyjny

Ogłoszenie numer: 4326947, z dnia 2021-03-16

HUAPOL jest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji
i utrzymania stacjonarnych sieci telekomunikacyjnych.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Analityk Operacyjny

Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów

Nr Ref.: AO 03/21

Opis stanowiska

  • analizowanie danych dotyczących KPI oraz innych wskaźników operacyjnych,
  • sporządzanie analiz, zestawień oraz prezentacji dotyczących wyników operacyjnych Spółki,
  • prowadzenie i monitorowanie procesu raportowania wewnętrznego i zewnętrznego,
  • nadzorowanie jakości pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzia informatycznego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomia, finanse, ekonometria, matematyka lub pokrewnym,
  • umiejętność szybkiego przyswajania obsługi programów informatycznych,
  • umiejętność przetwarzania dużej ilości informacji,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zaawansowana znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • odpowiedzialność, samodzielność, dokładność.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów.