Praca: Specjalista Techniczny

Firma Hymon Energy Sp z o.o.

poszukujemy osób młodych, energicznych, chcących rozwijać swoje umiejętności na stanowisko:

Specjalista Techniczny
Miejsce pracy: Tarnów
Zakres obowiązków:
  • uzupełnianie baz danych
  • sporządzanie, weryfikacja dokumentacji projektowych
  • kompletowanie, składanie dokumentacji projektowych
  • tworzenie schematów elektrycznych
  • wykonywanie rozmieszczeń modułów PV w AutoCAD, oraz programach do symulacji
  • opracowanie dokumentacji przyłączenia mikroinstalacji do sieci OSD
  • kontakt z oddziałami OSD
  • współpraca z pracownikami Spółki w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi klienta i rzetelnego przepływu dokumentacji
  • wykonywanie oraz koordynowanie czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura
  • zabezpieczanie dokumentów
  • właściwe użytkowanie urządzeń biurowych
  • organizowanie stanowiska pracy, zgodnie z przepisami BHP, ochrony ppoż. ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii
  • inne prace zlecone przez przełożonego
Wymagania:
  • znajomość AutoCAD
  • wykształcenie kierunkowe
  • wiedza z zakresu: elektryka, elektroenergetyka, elektrotechnika
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • uprawnienia SEP, UDT – mile widziane
  • elastyczność, sprawność w podejmowaniu decyzji
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • rzetelność, dokładność, skrupulatność
  • znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera
  • prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • możliwość zdobywania doświadczenia i poszerzania kompetencji,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym zespole,
  • pracę w stabilnej finansowo organizacji,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.