Praca: Ustawiacz (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Ustawiacz (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/1384
OBOWIĄZKI:
Obsługa w zakresie przetoków technologicznych, wykonywanie manewrów na obszarze bocznicy kolejowej, prace przy remontach wagonów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, aktualne kwalifikacje na stanowisku ustawiacza potwierdzone egzaminem, dobra organizacja pracy. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na dwie zmiany w godz.: 7:00-15:00,15.00-23.00, wynagrodzenie: 3 300 zł brutto + dodatki. Kontakt: Grupa Azoty "KOLTAR" Sp. z o.o.; CV wraz z klauzulą należy przesyłać na adres e-mail: kadry.koltar@grupaazoty.com w tytule proszę wpisać: Aplikacja na stanowisko: Ustawiacz. Klauzula musi być dołączona do dokumentu rekrutacyjnego i podpisana przez Osobę aplikującą z odpowiednio oznaczonym wariantem przetwarzania danych:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Azoty Koltar Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101, zawartych w CV na potrzeby - obecnego procesu rekrutacji do czasu jego zakończenia* - obecnego i przyszłych procesów rekrutacji przez okres 12 miesięcy * zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.*niepotrzebne skreślić

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie