Praca: Sprzedawca (s,1k)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Sprzedawca (s,1k)
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/21/0628
OBOWIĄZKI:
kasowanie produktów, wykładanie towaru, obsługa klienta, dbanie o ekspozycję, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Staż będzie realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VI) Młodzi na start, który jest realizowany w ramach PO WER, Poddziałanie 1.1.1 i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe kierunkowe. Praca w Żabnie od pon. do sob. w godz.: 9.00-17.00. Zakres obowiązków: kasowanie produktów, wykładanie towaru, obsługa klienta, dbanie o ekspozycję, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie