Praca: Sprzedawca - obsługa stacji paliw (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Sprzedawca - obsługa stacji paliw (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/20/3107
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie i wydawanie paliw płynnych, sprzedaż artykułów spożywczych, utrzymywanie porządku na stacji paliw, obsługa klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: min. 1 rok doświadczenia w handlu i sprzedaży; biegła obsługa komputera; znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem; odpowiedzialność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole. Praca w Tarnowie i okolicach, według czasu pracy na stacjach paliw - praca wg grafiku; wynagrodzenie od 2 800 zł brutto. Kontakt: "WITOSPOL" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, CV należy przesyłać na adres e-mail: witospol.kadry@interia.eu

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie