Praca: Sprzedawca art. spożywczo-przemysłowych (z)
Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Sprzedawca art. spożywczo-przemysłowych (z)
Miejsce pracy: Tuchów
Numer: StPr/18/5150
OBOWIĄZKI:
sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych, przyjmowanie, układanie, metkowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej i klenta, przygotowywanie dań w bistro
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych
Uprawnienia: Obsługa kas fiskalnych

Wymagania inne:

sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych, przyjmowanie, układanie, metkowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej i klenta, przygotowywanie dań w bistro. Wymagania: wykształcenie zawodowe, mile widziany staż pracy, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość wyrobienia), umiejętność obsługi kasy fiskalnej, chęci do pracy. Pracodawca przyuczy do ww. czynności. Praca w Tuchowie, w godz. 9.00-14.00 i 14.00-22.00 od poniedziałku do soboty, wynagrodzenie 2100 zł brutto.

Miejsce pracy:

Tuchów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie