Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/21/1179
OBOWIĄZKI:
Codzienne sprzątanie pomieszczeń biurowych, klatek schodowych, korytarzy i pomieszczeń sanitarnych oraz najbliższego otoczenia przed wejściem do budynku komendy. Zamiatanie, odkurzanie i mycie podłóg, czyszczenie posadzek, mycie mebli, parapetów, żaluzji, rolet i innych przedmiotów będących na wyposażeniu pokoi czy pomieszczeń służbowych. Utrzymanie w należytej czystości sprzętu kwaterunkowego znajdującego się w pomieszczeniach biurowych. Sprzątanie pomieszczeń specjalistycznych w tym PDOZ (pomieszczeń dla osób zatrzymanych) i strzelnicy; mycie lamp, drzwi; mycie urządzeń sanitarnych, glazury, umywalek z użyciem środków dezynfekujących. Mycie okien i ram, wynoszenie śmieci. Godziny pracy od 07:00-14:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku