Praca: Specjalista ds. Ubezpieczeń

Pracując w Nationale-Nederlanden wchodzimy na wyższy poziom relacji z Klientami – to unikalne podejście, w ramach którego naszą rolą jest inspirowanie innych do dbania o własne zdrowie, życie i bezpieczną przyszłość finansową, dlatego też zaaplikują i dołącz do naszego Zespołu jako:

Specjalista ds. Ubezpieczeń
W naszej firmie możesz liczyć na:
  • Atrakcyjny dochód zależny od Twojego zaangażowania oraz wysokie prowizje
  • Możliwość rozwoju oraz szkolenia umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • Wygodę i elastyczność pracy – Dostosowujesz czas oraz miejsce pracy do swoich potrzeb
  • Wdrożenie oraz wsparcie od doświadczonych kolegów i koleżanek z Zespołu
  • Ubezpieczenie grupowe, prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport
  • Konkursy sprzedażowe
Oferujemy Ci rolę, w której będziesz:
  • Aktywnie pozyskiwać nowych Klientów oraz budować długotrwałe relacje z nimi
  • Wspierać i doradzać Klientom w wyborze najlepszych produktów ubezpieczeniowych
  • Realizować cele oraz zadania sprzedażowe
  • Budować pozytywny wizerunek Nationale-Nederlanden na rynku i wśród Klientów
Dołącz do nas, jeśli:
  • Posiadasz min. wykształcenie średnie
  • Zdobyłeś już pierwsze doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
  • Cechuje Cię aktywność i przedsiębiorczość niezbędna do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej
  • Wyróżniasz się doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi

Dołączdonas!