Praca: Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych dla firm

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę w placówce partnerskiej
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Rozbudowany system adaptacyjny
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku
Zobacz co nas motywujedo pracy:

Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych dla firm

miejsce pracy: Bochnia, Nr ref.: RKM/073/0920

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu małych firm (konta, kredyty, depozyty)
  • współpraca z pośrednikami
  • skuteczne rozpoznawanie potrzeb klienta oraz negocjowanie warunków współpracy
  • realizacja planów sprzedażowych
  • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji mBanku na rynku lokalnym

Potrzebne Ci będzie:

  • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów
  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych
  • umiejętność rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb klienta
  • dobra znajomość produktów depozytowych oraz kredytowych
  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
  • prawo jazdy kat. B