Praca: Specjalista ds. rozliczania kierowców (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Specjalista ds. rozliczania kierowców (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0537
OBOWIĄZKI:
rozliczanie czasu pracykierowców, przygotowywanie i ewidencja dokumentów, rozliczanie urlopów, naliczanie wynagrodzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania: 2 lata doświadczenia na stanowisku, znajomość systemu rozliczania czasu pracy kierowców, dobra znajomość przepisów administracyjnych i prawa pracy, znajomość przepisów związanych z transportem drogowym. wykształcenie średnie. Praca w Tarnowie na jedną zmianę w godz.: 8.00-16.00, wynagrodzenie: 4 000 zł brutto. Kontakt: GLOB-TRANS ITiS Sp. z o.o. sp. k., wcześn. kontakt telefoniczny 607 482 777, CV można przesyłać na adres: sylwia.duch@glob-trans.com

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie