Praca: Specjalista ds. organizacji, optymalizacji procesowej W Biurze Organizacji i Systemów Zarządzania

Ogłoszenie numer: 2310053, z dnia: 2019-03-01

GRUPA AZOTY SPÓŁKA AKCYJNA – jednostka dominująca w Grupie Azoty, największym
w Polsce i jednym z największych w Europie koncernów chemicznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. organizacji, optymalizacji procesowej
W Biurze Organizacji i Systemów Zarządzania Grupa Azoty S.A
Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów
Zadania
  • Udział w projektach rozwojowych organizacji
  • Bieżąca i okresowa ocena funkcjonowania procesów oraz systemów zarządzania w organizacji
  • Analiza i bieżące monitorowanie wyników dotyczących realizacji procesów doskonalenia organizacji
  • Przygotowywanie dokumentacji formalno–prawnej oraz organizacyjnej, w tym zarządzeń, regulaminów, procedur, instrukcji
  • Realizacja zadań związanych z bieżącą obsługą bazy intranetowej aktów prawnych, regulacji wewnętrznych, ich rozpowszechnianiem i archiwizacją
  • Opracowywanie raportów, analiz i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki
  • Bieżąca realizacja zobowiązań wynikających z wymagań certyfikowanych systemów zarządzania funkcjonujących w organizacji
  • Zapewnienie zgodności realizowanych działań z wymaganiami prawnymi i regulacyjnymi
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość wymagań i zasad zarządzania organizacją
  • Znajomość zasad zarządzania procesowego
  • Znajomość wymagań systemów zarządzania, w tym międzynarodowych standardów zarządzania ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, itp.
  • Umiejętność opracowywania dokumentacji organizacyjnej
  • Doświadczenie i umiejętność w tworzeniu procedur regulujących tryby postępowania dla procesów funkcjonujących w organizacji
Niezbędne kompetencje
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i definiowanie priorytetów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość programów komputerowych związanych z bieżącą obsługą organizacyjno-administracyjną
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność
  • Wytrwałość
  • Ukierunkowanie na osiąganie zamierzonych celów
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawa praca w przyjaznej atmosferze
  • Przyjazny pracownikowi system pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie grupowe na życie oraz dodatkowe ubezpieczenie medyczne
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie, w terminie do 15.03.2019 r.