Praca: Specjalista do spraw utrzymania ruchu - elektromechanik (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Specjalista do spraw utrzymania ruchu - elektromechanik (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/2482
OBOWIĄZKI:
Specjalista do spraw Utrzymania Ruchu - Elektromechanik
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, znajomość zagadnień automatyki przemysłowej, znajomość zagadnień hydrauliki siłowej, wiedza z zakresu maszynoznawstwa oraz elektrotechniki, doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu będzie dodatkowym atutem. Praca w Tarnowie na 3 zmiany w godz.: 6.00 -14.00; 14.00 - 22.00, 22.00 - 6.00 (praca w systemie czterobrygadowym); pierwsza umowa zlecenie na 3 miesiące, następnie umowa o pracę; wynagrodzenie: od 3 000 zł brutto do uzgodnienia w zależności od doświadczenia. Kontakt: TARNWELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; kontakt telefoniczny 14 696 86 95, CV proszę przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@tarnwell-polska.com.pl.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie