Praca: Ślusarz-spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Ślusarz-spawacz
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/22/0660
OBOWIĄZKI:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za składanie prostych konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego oraz obsługę podstawowych urządzeń wyposażenia hali po wcześniejszym przeszkoleniu w zakładzie oraz uzyskaniu odpowiednich kwalifikacji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:

Obsługa podstawowych narzędzi ślusarskich, samodzielna praca z dokumentacją techniczną (rysunki, instrukcje spawania). Wewnątrzzakładowy system szkolenie spawaczy wraz z egzaminatorem (możliwość poszerzenia i odnowienia uprawnień spawacza), możliwość pracy w nadgodzinach i soboty (płatne 100%), możliwość wyjazdów na delegacje zagraniczne, dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet bonów świątecznych, coroczne podwyżki wynagrodzenia. Praca w godz. 06.00-14.00.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej