Praca: Referent (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Referent (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/4054
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z przepisami prawa w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych, obsługą programów komputerowych, wykonywanie czynności kancelaryjnych,wykonywanie innych poleceń służbowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Oferta stażu ALGORYTM.Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące lub wyższe na kierunku administracja, ekonomia, zarządzanie; co najmniej dobra obsługa komputera, w tym znajomość programów pakietu MS Office (Word, Exel). Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz. 7:30-15:30. Zakres obowiązków: zapoznanie się z przepisami prawa w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych, obsługą programów komputerowych, wykonywanie czynności kancelaryjnych, wykonywanie innych poleceń służbowych.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie