Praca: Recepcjonista/recepcjonistka

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Recepcjonista/recepcjonistka
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/22/1002
OBOWIĄZKI:
Sprawna, profesjonalna i życzliwa obsługa gości, wystawiane kart pobytu, rejestrowanie, meldowanie i obciążanie gości za pobyt, przyjmowanie płatności w formie gotówkowej i bezgotówkowej, bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych, dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji, ustalanie z gościem terminu pobytu w hotelu, obsługa: centrali telefonicznej, faksu, ksero, kasy hotelowej, terminala, komputera oraz innych urządzeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, dyspozycyjność, chęć do pracy i zaangażowanie. Praca w godz. 7.00-15.00. Oferta stażu dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej