Praca: Project Development Manager

Hymon Fotowoltaika Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma, realizująca projekty elektrowni fotowoltaicznych poszukuje:

Project Development Manager
Miejsce pracy: Tarnów
Zakres obowiązków
  • zarządzanie projektami farm fotowoltaicznych w fazie przygotowania do budowy;
  • doprowadzenie projektu do statusu Ready to Build;
  • weryfikacja i naprawa braków i błędów projektowych;
  • koordynacja uzyskiwania wszelkich decyzji, uzgodnień, zaświadczeń, pozwoleń niezbędnych do realizacji inwestycji;
  • nadzór nad kompletnością i aktualizacją wymaganej dokumentacji projektowej;
  • zapewnienie efektywnej komunikacji w projekcie – współpraca ze wszystkimi stronami zaangażowanymi w rozwój i realizację projektu;
  • regularne raportowania postępu prac przełożonym – udział w cyklicznych spotkaniach koordynacyjnych;
  • delegowanie i weryfikacja realizacji zadań specjalistów;
  • koordynacja założeń budżetowych oraz harmonogramowych projektu.
Poszukiwane kompetencje
  • ukończone studia wyższe o profilu energetycznym, elektroenergetycznym, inżynierii środowiska lub pokrewnym;
  • znajomość procesu budowlanego oraz postępowań administracyjnych;
  • doświadczenie w obszarze zarządzania projektami;
  • prawo jazdy kat. B – gotowość do krótkich, jedno-dwudniowych wyjazdów służbowych;
  • wysoka komunikatywność - umiejętność komunikacji na wszystkich szczeblach organizacji;
  • zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • umiejętność negocjacji
  • umiejętność zarządzania sobą w czasie i działania w oparciu o priorytety, nastawienie na cel;
  • asertywność oraz inicjatywa w działaniu;
  • nastawienie na doskonalenie działania i łatwość wdrażania nowych rozwiązań.
Mile widziane:
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami farm fotowoltaicznych.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku PV oraz pomp ciepła;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • profesjonalne narzędzia pracy;
  • kartę Multisport;
  • prywatną opiekę medyczną.