Praca: Prezes spółdzielni mieszkaniowej (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Prezes spółdzielni mieszkaniowej (o)
Miejsce pracy: Wojnicz
Numer: StPr/21/3754
OBOWIĄZKI:
Prezes jest odpowiedzialny za całokształt działalności Spółdzielni. Prowadzi nadzór nad bieżącą działalnością Spółdzielni w zakresie analizowania potrzeb i możliwości inwestycyjnych, prowadzenie prawidłowej administracji i eksploatacji budynku wraz ze wszystkimi urządzeniami, współpraca z Radą Nadzorczą w zakresie wynikającym z pełnionej funkcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, znajomość tematyki spółdzielczości lub doświadczenie w prowadzeniu spółdzielni, dokładność, sumienność, zaangażowanie, dyspozycyjność. Praca w Wojniczu od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 9.00-13.00; praca na pół etatu; wynagrodzenie: 2 100 zł brutto. Kontakt: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W WOJNICZU; ul. Nowa 2, 32-830 Wojnicz; wcześniejszy kontakt tel.: 798 191 255, CV proszę przesyłać na adres e-mail: kontakt@gmwstudio.pl

Miejsce pracy:

Wojnicz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie