Praca: Pracownik obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Pracownik obsługi biurowej
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0082
OBOWIĄZKI:

- wprowadzanie do systemów informatycznych danych z deklaracji podatkowych i innych dokumentów, - przetwarzanie danych przesyłanych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, - sporządzanie raportów dokumentów przetworzonych, - opracowywanie odpowiedzi na podstawie danych z bazy danych na zapytanie uprawnionych podmiotów, - archiwizowanie dokumentacji podlegającej przekazaniu danych do archiwum

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, praca w zespole , praca siedząca z obsługą monitora ekranowego powyżej połowy dobowego czasu pracy, obsługa innych urządzeń biurowych, na stanowisku występuje oświetlenie sztuczne, sufitowe górne oraz naturalne dzienne - okna. Staż w Bochni w godzinach od 7:00 - 7:30 do 15:00 - 15:30.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni