Praca: Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/20/0852
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy, przepisami BHP oraz innymi przepisami w miejscu pracy, współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Stacji, pobieranie prób do badań laboratoryjnych, wprowadzanie danych do programów informatycznych, wprowadzanie danych do sprawozdań, prowadzenie dokumentacji i spraw kancelaryjno-biurowych, obsługa urządzeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: umiejętność obsługi pakietu biurowego Ms Office
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym środowiska Windows i pakietu MS Office. Godziny pracy: od 7.25 do 15.00. Staż w ramach programu PO WER

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej