Praca: Pomoc kuchenna (z)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pomoc kuchenna (z)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/19/3220
OBOWIĄZKI:
przygotowanie surowców do przygotowania posiłków, obsługa maszyn i urządzeń na stołówce i kuchni, wykonywanie prac porządkowych na kuchni, stołówce, utrzymywanie na bieżąco porządku i czystości oraz reżimu sanitarno - higienicznego na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wymagania: znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu bardzo dobrym, umiejętność pracy w zespole, sumienne wykonywanie pracy, wykształcenie bez znaczenia. Zakres obowiązków: przygotowanie surowców do przygotowania posiłków, obsługa maszyn i urządzeń na stołówce i kuchni, wykonywanie prac porządkowych na kuchni, stołówce, utrzymywanie na bieżąco porządku i czystości oraz reżimu sanitarno - higienicznego na stanowisku pracy. Praca w Tarnowie od pon. do nd. w godz.: 6.00-17.00 (6.00-14.00, 7.00-15.00, 9.00-17.00); praca wg grafiku; umowa zlecenie - min. 168h/miesięcznie; wynagrodzenie: 14,70 zł/ godz. brutto - 2 469,60 zł brutto miesięcznie.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 14,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie