Praca: Opiekun dziecięcy

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Opiekun dziecięcy
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/23/0460
OBOWIĄZKI:
Opieka opiekuńczo-wychowawcza i edukacyjna, wizualna ocena stanu zdrowia dziecka, utrzymanie w należytej czystości zabawek i innych pomocy dydaktycznych, ubieranie, rozbieranie i mycie dzieci, współpraca z rodzicami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe o specjalności: pielęgniarstwo, położnictwo, opiekun dziecięcy, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawcza, lub wykształcenie średnie i ukończone szkolenie jako opiekun w żłobku lub w klubie dziecięcym 280-godzinne szkolenie, z czego co najmniej 80 godzin w formie zajęć praktycznych, polegających na sprawowaniu opieki nad dzieckiem pod kierunkiem opiekuna.

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku