Praca: Operator wózka widłowego (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Operator wózka widłowego (o)
Miejsce pracy: Nieciecza
Numer: StPr/21/2466
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie i wydawanie materiałów;załadunek, rozładunek, odbiór i rozmieszczenie towaru na magazynie;kompletowanie zamówień zgodnie z dokumentami;przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji magazynowej;prawidłowe przechowywanie materiałów w magazynie;kontrola zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym;przyjęcie odpowiedzialności materialnej za powierzone materiały, na podstawie spisu inwentaryzacyjnego;współpraca z Działem Zamówień i Dostaw;dbanie o porządek na magazynie;dbanie o stan techniczny powierzonych urządzeń transportu wewnętrznego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, doświadczenie na stanowisku min. 1 rok, uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem. Praca w Niecieczy od pon. do pt. na dwie zmiany w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00, praca w sobotę w godz. 6.00-14.00, wynagrodzenie od 3 000 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: BRUK - BET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Nieciecza 199, 33-240 Żabno, wymagany wcześniejszy kontakt telefoniczny 14 63 20 840, CV można przesyłać na adres e-mail: biuro@bruk-bet.pl.

Miejsce pracy:

Nieciecza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie