Praca: Operator rozściełacza (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Operator rozściełacza (o)
Miejsce pracy: Niedomice
Numer: StPr/21/1648
OBOWIĄZKI:
Operator rozściełacza
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: min. 1 rok doświadczenia w układaniu warstw konstrukcyjnych kruszywa oraz MCE, uprawnienia operatora rozściełacza, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie Polski od pon. do pt. w przedziale godz.: 7.00-18.00, możliwa praca w soboty; zapewnione zakwaterowanie i jeden posiłek; wynagrodzenie: 4 000 zł brutto + premia uznaniowa. Kontakt: BAU GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; wcześniejszy kontakt tel.: 508 180 632, 665 082 994; CV proszę przesyłać na adres e-mail: biuro@zpbaucem.pl

Miejsce pracy:

Niedomice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie