Praca: Operator robotów spawalniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Operator robotów spawalniczych
Miejsce pracy: Rzezawa
Numer: StPr/21/0801
OBOWIĄZKI:
obsługa zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego,kompletacja i przygotowanie materiałów,przygotowanie i montaż odpowiedniej matrycy,sprawdzanie poprawności ustawienia parametrów procesu zgodnie z dokumentacją i wymaganiami jakościowymi,sprawdzanie poprawności połączonych / spawanych detali zgodnie z obowiązującymi wymaganiami jakościowymi,wypełnianie dokumentów i kart właściwych dla stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie brak wymagań, doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku będzie mile widziane, doświadczenie w obsłudze maszyn wyposażonych w pulpity sterownicze będzie dodatkowym atutem, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, praktyczna znajomość narzędzi pomiarowych, umiejętność organizacji pracy. Ofertę kierujemy również do osób, które nie posiadają doświadczenia w pracy na wskazanym stanowisku, jednak są zainteresowane możliwościami rozwoju, oferujemy: niezbędne przeszkolenie do obsługi robota spawalniczego, możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania, stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę. Etat umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością stałego zatrudnienia, trzy zmiany od 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00. Miejsce pracy Rzezawa. Możliwość zatrudnienia od zaraz.

Miejsce pracy:

Rzezawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni