Praca: Nauczyciel wychowania przedszkolnego (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Nauczyciel wychowania przedszkolnego (s)
Miejsce pracy: Wojnicz
Numer: StPr/21/4160
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie zajęć dydaktycznych z grupą dzieci,- opieka nad dziećmi podczas spacerów i wycieczek,- organizowanie uroczystości i imprez przedszkolnych,- przygotowywanie dekoracji oraz wystrój i dekorowanie sal przedszkolnych,- opieka nad dzieckiem chorym, do czasu przybycia rodzica,- usuwanie dostrzeżonych zagrożeń, mogących spowodować wypadek lub zagrażających zdrowiu dzieci, a jeśli usunięcie ich we własnym zakresie jest niemożliwe, zgłaszanie dyrektorowi przedszkola,- zapewnienie dzieciom opieki od chwili przejęcia ich od osoby przyprowadzającej je do przedszkola,- przebywanie z dziećmi i czuwanie nad ich bezpieczeństwem w szatni i innych pomieszczeniach do niej prowadzących,- czuwanie nad zgodnym z przepisami wydawaniem dzieci wracających do domu,- utrzymywanie czystości i porządku w salach i pomieszczeniach przedszkolnych,- dbałość o zabezpieczenie placówki w godzinach pracy jak i zabezpieczenie obiektu po godzinach pracy,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Staż będzie realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VI) Młodzi na start, który jest realizowany w ramach PO WER, Poddziałanie 1.1.1 i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Modyfikacja oferty w dn. 26.11.2021r. Wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne przedszkolne lub wczesnoszkolne, uprzejmość i życzliwość, umiejętność nawiązywania serdecznych relacji z dziećmi i rodzicami, sumienność i punktualność w wykonywaniu obowiązków, kreatywność i pomysłowość, wysoka kultura osobista, brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na w/w stanowisku. Praca w Wojniczu, od pon. do pt., w godz. od 8:00 do 16:00. Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć dydaktycznych z grupą dzieci, opieka nad dziećmi podczas spacerów i wycieczek, organizowanie uroczystości i imprez przedszkolnych, przygotowywanie dekoracji oraz wystrój i dekorowanie sal przedszkolnych, opieka nad dzieckiem chorym, do czasu przybycia rodzica, usuwanie dostrzeżonych zagrożeń, mogących spowodować wypadek lub zagrażających zdrowiu dzieci, a jeśli usunięcie ich we własnym zakresie jest niemożliwe, zgłaszanie dyrektorowi przedszkola, zapewnienie dzieciom opieki od chwili przejęcia ich od osoby przyprowadzającej je do przedszkola, przebywanie z dziećmi i czuwanie nad ich bezpieczeństwem w szatni i innych pomieszczeniach do niej prowadzących, czuwanie nad zgodnym z przepisami wydawaniem dzieci wracających do domu, utrzymywanie czystości i porządku w salach i pomieszczeniach przedszkolnych, dbałość o zabezpieczenie placówki w godzinach pracy jak i zabezpieczenie obiektu po godzinach pracy.

Miejsce pracy:

Wojnicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie