Praca: Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0249
OBOWIĄZKI:
Nauczyciele teoretycznych przedmiotów zawodowych: informatyk, projektowanie programów w zakresie grafiki komputerowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: zgodny lub zbliżony ze specjalnością prowadzonych zajęć praktycznych

Wymagania inne:

Wymagane Wyższe magisterskie lub wyższe zawodowe lub zbliżone do prowadzonych zajęć, przygotowanie pedagogiczne co najmniej 270 godzin (możliwość zdobycia w okresie zatrudnienia) Kierunek kształcenia zgodny lub zbliżony ze specjalnością prowadzonych zajęć praktycznych. Dobry kontakt z młodzieżą ponadgimnazjalną, ponadpodstawową, rozwiązywanie problemów wychowawczych uczniów, dyscyplina pracy z młodzieżą, niekaralność, zdolność do pracy z młodzieżą. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 948 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni