Praca: Nauczyciel logopeda, neurologopeda (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Nauczyciel logopeda, neurologopeda (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/3503
OBOWIĄZKI:
prowadzenie terapii logopedycznej, realizacja zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, praca z dziećmi z deficytami i ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe - logopeda, uprawnienia jako neurologopeda, może być osoba z orzeczonym stopniem o niepełnosprawności. Praca w Tarnowie na jedną zmianę od pon. do czw. w godz.: 11.15-19.15, piątek w godz. 8.30-16.30; możliwa praca na 1/2 etatu, wynagrodzenie: od 6 000 zł brutto w zależności od kwalifikacji, w przypadku pracy na 1/2 etatu wynagrodzenie od 3 000 zł brutto w zależności od kwalifikacji. Kontakt: Stowarzyszenie "ICH LEPSZE JUTRO", kontakt telefoniczny 14639 09 09, CV, list motywacyjny należy przesyłać na adres e-mail: biuro@ichlepszejutro.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie