Praca: Nauczyciel języka polskiego (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Nauczyciel języka polskiego (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/3747
OBOWIĄZKI:
nauczyciel w Zespole Specjalnych Szkół Przyszpitalnych w Tarnowie na terenie Szpitala Wojewódzkiego im św. Łukasza, praca przy łóżku dziecka chorego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: Planowanie i organizacja pracy
Uprawnienia: dobry kontakt z dziećmi

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe oraz pedagogika lecznicza, dobry kontakt z dziećmi, biegła obsługa komputera z obsługa internetu, umiejętność planowania i organizacji pracy, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, praca w Tarnowie od pon. - pt. na jedną zmianę w przedziale godz. 8.00-15.00 (praca na pół etatu), wynagrodzenie 2 949 zł brutto. Kontakt: Zespół Specjalnych Szkół Przyszpitalnych w Tarnowie, ul. Lwowska 178 A, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14631 54 23 w dni robocze.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 949 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie