Praca: Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych (s)
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/21/2153
OBOWIĄZKI:
pomoc przy instalacji w technologii światłowodowej, serwisowanie, usuwanie usterek, dbanie o porządek na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Staż będzie realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VI) Młodzi na start, który jest realizowany w ramach PO WER, Poddziałanie 1.1.1 i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe po ukończonych kierunkach: elektronika, informatyka, mile widziane prawo jazdy kat. B, odpowiedzialność, sumienność, mile widziane uprawnienia SEP. Praca w Żabnie oraz na terenie powiatu tarnowskiego i dąbrowskiego, w godz. 8.00-16.00. Zakres obowiązków: pomoc przy instalacji w technologii światłowodowej, serwisowanie, usuwanie usterek, dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie