Praca: Monter reklam (d)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Monter reklam (d)
Miejsce pracy: Zakliczyn
Numer: StPr/21/2698
OBOWIĄZKI:
montaż reklam, serwis reklam, dostawa reklam
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.Projekt "Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VII) Mój rozwój, moja szansa" realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 8 Rynek Pracy, Działanie 8.1 Aktywizacja zawodowa - projekty Powiatowych Urzędów Pracy. oferta dla osób powyże 50 roku życiaWymagania: mile widziane: doświadczenie, umiejętność spawania, umiejętność oklejania tablic reklamowych papierem i folią mono metryczną. Zakres obowiązków: montaż reklam, serwis reklam, dostawa reklam. Praca w Zakliczynie oraz teren województwa małopolskiego, pracodawca zapewnia dojazd do miejsca pracy z siedziby firmy tj, Zakliczyn, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 16:00. Wynagrodzenie: 8 000,00 zł brutto.

Miejsce pracy:

Zakliczyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie