Praca: Monter konstrukcji stalowych (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Monter konstrukcji stalowych (o)
Miejsce pracy: Niedomice
Numer: StPr/21/2117
OBOWIĄZKI:
montaż konstrukcji stalowych obiektów, obróbka mechaniczna elementów metalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zawodowe, chęci do pracy, mile widziane doświadczenie przy montażu konstrukcji stalowych, mile widziane uprawnienia UDT zwyżka, kategoria IP. Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, terminowe wypłaty wynagrodzeń, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Praca w Niedomicach od poniedziałku do piątku, na jedną zmianę w godz. 7.00-15.00, wynagrodzenie od 3 915,00zł brutto - 4 153,00zł brutto, umowa o pracę na czas określony. Kontakt: MonTechStal Artur Utrata, ul. Kolejowa 21, 33-132 Niedomice, tel.: 146456729, wcześniejszy kontakt telefoniczny, osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: eczmyr@zsbutrata.com

Miejsce pracy:

Niedomice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 915 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie