Praca: Mechanik maszyn i urządzeń produkcyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Mechanik maszyn i urządzeń produkcyjnych
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/21/1295
OBOWIĄZKI:
Usuwanie mechanicznych awarii i usterek maszyn, urządzeń i infrastruktury, bieżące naprawy i diagnostyka maszyn produkcyjnych. Realizacja przeglądów okresowych maszyn i urządzeń, realizacja działań prewencyjnych. Dbałość o istniejącą oraz w miarę potrzeb tworzenie nowej dokumentacji technicznej. Współpraca z serwisami zewnętrznymi, sukcesywna kontrola podległych obszarów i prowadzenie raportów z ich prac.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Odpowiedzialność za utrzymanie w ruchu ciągłym maszyn produkcyjnych, znajomość zagadnień mechanicznych z zakresu technologii maszyn. Dobra znajomość rysunku technicznego i odczytywania schematów, dobra organizacja pracy. Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku