Praca: Magazynier (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Magazynier (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/0879
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towarów od dostawców, sprawdzanie zgodności ilości towarów z fakturami zakupów, rozładunek towarów, układanie towarów w magazynie, wykładanie towarów na półkach w dziale handlowym, utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Staż będzie realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VII) Mój rozwój, moja szansa, który jest realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 8 Rynek Pracy, Działanie 8.1 Aktywizacja zawodowa projekty Powiatowych Urzędów Pracy i współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wykształcenie średnie lub zawodowe o profilu budowlanym, znajomość obsługi komputera, umiejętność współpracy z innymi pracownikami. Praca w Tarnowie od pon. - sob. na dwie zmiany w godz. 7.00-15.00, 10.00-18.00. Zakres obowiązków: przyjmowanie towarów od dostawców, sprawdzanie zgodności ilości towarów z fakturami zakupów, rozładunek towarów, układanie towarów w magazynie, wykładanie towarów na półkach w dziale handlowym, utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie