Praca: Likwidator merytoryczny (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Likwidator merytoryczny (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/3823
OBOWIĄZKI:
przeprowadzanie postępowania mającego na celu ustalenie zakresu odpowiedzialności, gromadzenie informacji o szkodzie oraz dokonywanie ich analizy w celu ustalenia zasadności roszczeń odszkodowawczych, wykorzystywanie wewnętrznych regulacji, uwarunkowań prawnych i orzecznictwa sądowego z zakresu ubezpieczeń i odszkodowań w prezentowanych opiniach i podejmowanych decyzjach, prowadzenie korespondencji z klientami współpracującymi oraz z ekspertami/ prawnikami w kraju i za granicą w zakresie rzetelnego ustalenia okoliczności i rozmiaru szkody, akceptowanie wypłat odszkodowań w szkodach zgodnie z udzielonym zakresem pełnomocnictwa, prowadzenie postępowań odwoławczych i reklamacyjnych, przeprowadzanie audytów ubezpieczeniowych oraz identyfikowanie i ocena czynników ryzyka, prowadzenie skutecznych negocjacji, sporządzanie raportów, rejestrowanie szkód objętych ubezpieczeniem w systemie elektronicznym, przygotowywanie płatności w systemach informatycznych oraz ustalanie rezerw szkodowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe - kierunek rzeczoznawstwo samochodowe,in. 2 lata stażu pracy, mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie rozszerzonym, wymagana znajomość pracy na stanowisku likwidatora merytorycznego, mile widziane referencje, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Tarnowie ( praca zdalna/hybrydowa) na jedną zmianę od pon. - pt. w godz. 7.00-15.00 lub 8.00-16.00 wynagrodzenie od 5 000 zł brutto ( umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony). Kontakt: Biuro Rzeczoznawcze "Auto-Test" mgr inż. Marek Nytko, ul. Mościckiego 4, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 604 595 330, CV można przesyłać na adres e-mail: biuro@autotest.info.pl.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie