Praca: Kucharz (d)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kucharz (d)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/23/0591
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie dietetycznych posiłków - gotowanie dań cateringowych, obróbka mięs, warzyw oraz owoców
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kucharze (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w wieku powyżej 50 roku życia.Projekt "Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VII) Mój rozwój, moja szansa" realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 8 Rynek Pracy, Działanie 8.1 Aktywizacja zawodowa - projekty Powiatowych Urzędów Pracy.Wymagania: doświadczenie w pracy w gastronomii min. 6 miesięcy. Zakres obowiązków: przygotowywanie dietetycznych posiłków - gotowanie dań cateringowych, obróbka mięs, warzyw oraz owoców. Praca w Tarnowie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 06:00 do 14:00. Wynagrodzenie: 3 490,00 zł brutto.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie